Ik heb mijn contract opgezegd, vanwege een nieuwe baan, maar ik heb veel min-uren door een winkelsluiting. Worden deze uren kwijtgescholden?

Aan het einde van de referteperiode dient de werkgever de min-uren kwijt te schelden. Bij uitdiensttreding worden de min-uren bij de eindafrekening verrekend, tenzij de min-uren veroorzaakt zijn door omstandigheden die in de invloedsfeer van de werkgever liggen.

Zie cao artikel 32 lid 6.