Is de cao op mij van toepassing?

De cao is op jou van toepassing als je in dienst bent bij een werkgever die genoemd wordt in Artikel 1 van de cao (werkingssfeer). Kort samengevat gaat het om werkgevers die de volgende (aanverwante) artikelen verkopen: ·         Mode-artikelen; ·         Sportartikelen; ·         Schoenen; ·         Verf en verfbenodigdheden; ·         Tuincentra-artikelen; ·         Meubelen en woonaccessoires, met uitzondering…

cao toepassing cao werkingssfeer